Egy blog a szerelemről, barátságról, zenélésről, kalandokról, rólam, rólad... Egy hercegnőn túl..de egy másikon innen.
A napokban rájöttem, hogy én úgy szeretném élni az életemet, mintha örökké egy kiránduláson, nyaraláson lennék. Amikor nyaralni megyek, akkor önfeledt szórakozás az egész, van bőven pénzem, jó kajákat eszem, jó piákat iszom, kalandozok..fless…